aj v článkoch
Košík  0 ks / 0.00 €
Naša ponuka
Spiritualita, Teológia
Späť
Novinky
Novinky
Eshop-výdajňa
Milí zákazníci, naša predajňa momentálne funguje ako výdajňa pre eshop obchod. Objednajte si na našej stránke a vyzdvihnete v kamennej predajni. Najlepšie je vyberať si tovar SKLADOM. Na iný tovar bude potrebné dlhšie čakať, a aj na tovar, kto...Viac tu.
OZNAM: Tovar SKLADOM odosielame ihneď.
Z dôvodu pandemických opatrení je naše kníhkupectvo nútené predĺžiť dodanie tovaru, ktorý nie je skladom. Tovar - s dodaním posielame do 4 dní sa predlžuje na 2 týždne.  Tovar, ktorý máme skladom, odosielame čo najskôr po prijatí objednávky. ...Viac tu.
VEĽKÁ ZMENA
Milí zákazníci, naše kníhkupectvo Aletea už bude existovať iba online s možnosťou osobného vyzdvihnutia na novej adrese- Nám. sv.Egídia 11/25 Poprad (na 1.posch. nad bývalou predajňou Baťa).   Tešíme sa na Vás! ...Viac tu.
Vzdelávanie | Spiritualita, Teológia
Dostupnosť:
Skladom
Na objednávku
Usporiadať podľa:
Zmena zobrazenia:
predchádzajúci záznam 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nasledujúci záznam stránka 3 z 30
268 produktov - zobraziť
14,00 € s DPH
ks
2,20 € s DPH
Jestliže je evangelium skutečně dobrá zpráva, proč jej přijímá tak málo lidí? Laurence Singlehurst odkrývá ve své praktické a vtipné knize překvapivý pohled na evangelizaci. Zbavuje tento termín mnoha nezdravých mýtů a znovu odhaluje jeho skutečnou podstatu: Evangelizace zahrnuje celý proces setby, ...
11,20 € s DPH
Tomáš Akvinský byl nazýván doctor angelicus (andělský učitel) nejen pro svou trpělivost, ale především pro velkou pozornost, kterou věnoval tématu andělů. V první části Teologické sumy najdeme ve dvou rozsáhlých traktátech celou řadu zajímavých otázek a odpovědí jak filosofického, tak teologického r...

predchádzajúci záznam 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nasledujúci záznam stránka 3 z 30
268 produktov - zobraziť
Visa Elektron Mastercard Maestro
Verified Secure
Telefon
+421948144979
Kontakt
Facebook