aj v článkoch
Košík  0 ks / 0.00 €
Naša ponuka
Späť
Novinky
Novinky
Eshop-výdajňa
Milí zákazníci, naša predajňa momentálne funguje ako výdajňa pre eshop obchod. Objednajte si na našej stránke a vyzdvihnete v kamennej predajni. Najlepšie je vyberať si tovar SKLADOM. Na iný tovar bude potrebné dlhšie čakať, a aj na tovar, kto...Viac tu.
OZNAM: Tovar SKLADOM odosielame ihneď.
Z dôvodu pandemických opatrení je naše kníhkupectvo nútené predĺžiť dodanie tovaru, ktorý nie je skladom. Tovar - s dodaním posielame do 4 dní sa predlžuje na 2 týždne.  Tovar, ktorý máme skladom, odosielame čo najskôr po prijatí objednávky. ...Viac tu.
Dovolenka
Milí zákazníci, kníhkupectvo Aletea bude v dňoch 24.12.2021 - 07.01.2022 z dôvodu čerpania dovolenky ZATVORENÉ. Znovu pre vás otvoríme v pondelok 10.01.2021. Prajeme Vám pokojné a radostné vianočné sviatky a požehnaný nový rok! ...Viac tu.
Darčeky | Kalendáre
Dostupnosť:
Skladom
Na objednávku
Usporiadať podľa:
Zmena zobrazenia:
predchádzajúci záznam 1 nasledujúci záznam stránka 1 z 1
9 produktov - zobraziť
3,80 € s DPH
Kalendár s krásnymi ilustráciami Petra Lička a básničkami Petra Kubicu o kvietkoch poteší tých najmenších i deti mladšieho školského veku. Každý obrázok skrýva šibalskú úlohu.
ks
9,95 € s DPH
Útla knižka, ktorá posilní váš optimistický postoj k životu. Na každý deň ponúka pozitívny, povzbudzujúci citát s veselým a vtipným obrázkom. Z knižky prýšti neochvejná odvaha a ene...
2,00 € s DPH
Vreckový kalendár na rok 2021 obsahuje: liturgické čítania na každý deň cirkevné sviatky štátne sviatky citát svätca na každý týždeň prisľúbenia Najsvätejšieho Srdca Ježišovho
8,00 € s DPH
Krátky citát z Biblie na každý deň.
9,00 € s DPH
Jedinečný drevený kalendár, ktorý si vyskladáte s deťmi deň po dni počas adventného času.Jednotlivé diely sú predpripravené, nepotrebujete lepidlo. 
2,50 € s DPH
body, td {font-family:Tahoma,Verdana,Arial,Helvetica,Sans-serif; font-size:10pt;} Starká Dorka spolu s vnúčatami Maxom, Aladárom a Ivou ťa chcú sprevádzať celý rok 2022.Ponúkajú zaujímavé prirovnania, ktoré vyvolajú túžbu po peknom prežívaní každého mesiaca. Iva zas pravidelne inšpiruje či...
ks

predchádzajúci záznam 1 nasledujúci záznam stránka 1 z 1
9 produktov - zobraziť
Visa Elektron Mastercard Maestro
Verified Secure
Telefon
+421948144979
Kontakt
Facebook