aj v článkoch
Košík  0 ks / 0.00 €
Eshop-výdajňa
Späť
Novinky
Novinky
Eshop-výdajňa
Milí zákazníci, naša predajňa momentálne funguje ako výdajňa pre eshop obchod. Objednajte si na našej stránke a vyzdvihnete v kamennej predajni. Najlepšie je vyberať si tovar SKLADOM. Na iný tovar bude potrebné dlhšie čakať, a aj na tovar, kto...Viac tu.
OZNAM: Tovar SKLADOM odosielame ihneď.
Z dôvodu pandemických opatrení je naše kníhkupectvo nútené predĺžiť dodanie tovaru, ktorý nie je skladom. Tovar - s dodaním posielame do 4 dní sa predlžuje na 2 týždne.  Tovar, ktorý máme skladom, odosielame čo najskôr po prijatí objednávky. ...Viac tu.
VEĽKÁ ZMENA
Milí zákazníci, naše kníhkupectvo Aletea už bude existovať iba online s možnosťou osobného vyzdvihnutia na novej adrese- Nám. sv.Egídia 11/25 Poprad (na 1.posch. nad bývalou predajňou Baťa).   Tešíme sa na Vás! ...Viac tu.

Eshop-výdajňa

26.11.2021

Milí zákazníci,

naša predajňa momentálne funguje ako výdajňa pre eshop obchod. Objednajte si na našej stránke a vyzdvihnete v kamennej predajni. Najlepšie je vyberať si tovar SKLADOM. Na iný tovar bude potrebné dlhšie čakať, a aj na tovar, ktorý je SKLADOM ale nie je v požadovanom množstve. Platba je možná aj na mieste- v hotovosti alebo kartou.

Výdajné okienko bude otvorené od pod-pia od 11 hod. do 14 hod., prípadne po telefonickom dohovore na konkrétnu hodinu  (0948 144 979).

Ďakujeme za pochopenie prajeme vám veľa zdravia a požehnaný advent!

Aletea

Visa Elektron Mastercard Maestro
Verified Secure
Telefon
+421948144979
Kontakt
Facebook