aj v článkoch
Košík  0 ks / 0.00 €
OZNAM: Tovar SKLADOM odosielame ihneď.
Späť
Novinky
Novinky
OZNAM: Tovar SKLADOM odosielame ihneď.
Z dôvodu pandemických opatrení je naše kníhkupectvo nútené predĺžiť dodanie tovaru, ktorý nie je skladom. Tovar - s dodaním posielame do 4 dní sa predlžuje na 2 týždne.  Tovar, ktorý máme skladom, odosielame čo najskôr po prijatí objednávky. ...Viac tu.
Dovolenka
Vážení zákazníci, kníhkupectvo Aletea bude v dňoch 20.7. - 31.7. 2020 z dôvodu čerpania dovolenky ZATVORENÉ. Znovu pre vás otvoríme v pondelok 3.8.2020. Ďakujeme za pochopenie.
Zmena otváracích hodín predajne
Vážení zákazníci, kníhkupectvo Aletea bude otvorené nasledovne: PONDELOK až PIATOK od 10:00 - 17:00 hod. Do predajne je vstup povolený iba s ochranou tváre (rúško). Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vašu návštevu!     ...Viac tu.

Z dôvodu pandemických opatrení je naše kníhkupectvo nútené predĺžiť dodanie tovaru, ktorý nie je skladom. Tovar - s dodaním posielame do 4 dní sa predlžuje na 2 týždne. 

Tovar, ktorý máme skladom, odosielame čo najskôr po prijatí objednávky.

Zároveň na našom e-shope prebieha aktualizácia skladu. Pri zmene možnosti dodania vybraného tovaru vás budeme informovať.

V kamennej predajni Aletea je aj v čase zatvorenej prevádzky možnosť objednať si tovar vopred a dohodnúť sa na presnom termíne prevzatia.

Tešíme sa na vás a ďakujeme za dôveru!

Tím Aletea

Visa Elektron Mastercard Maestro
Verified Secure
Telefon
+421948144979
Kontakt
Facebook