aj v článkoch
Košík  0 ks / 0.00 €
Andrej Burianek - Temperament-charakter-osobnosť dieťaťa
Späť
Novinky
Novinky
Dovolenka
Vážení zákazníci, kníhkupectvo Aletea bude v dňoch 20.7. - 31.7. 2020 z dôvodu čerpania dovolenky ZATVORENÉ. Znovu pre vás otvoríme v pondelok 3.8.2020. Ďakujeme za pochopenie.
Zmena otváracích hodín predajne
Vážení zákazníci, kníhkupectvo Aletea bude otvorené nasledovne: PONDELOK až PIATOK od 10:00 - 17:00 hod. Do predajne je vstup povolený iba s ochranou tváre (rúško). Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vašu návštevu!     ...Viac tu.
Sr. Dagmar Kráľová, FMA - Mária, naša ozajstná sestra
Kníhkupectvo Aletea v spolupráci s rímskokatolíckou farnosťou Poprad-Juh organizuje 13. júna 2019 o 19:15 h po večernej svätej omši v kostole sv. Cyrila a Metoda prednášku na tému Mária, naša ozajstná sestra. Prednášajúcim je rehoľná sestra Dagmar...Viac tu.


Kníhkupectvo Aletea v spolupráci s rímskokatolíckou farnosťou Poprad – Juh organizuje ďalšiu prednášku na tému „Temperament-charakter-osobnosť dieťaťa“, ktorá sa uskutoční dňa 22. februára 2019 v kostole svätého Cyrila a Metoda v Poprade.

Prednášajúcim na túto tému bude Andrej Burianek, ktorý sa podelí s osobnými skúsenosťami a vedomosťami z oblasti výchovy detí. Andrej Burianek sa spolupodieľal aj na tvorbe knihy Klub nerozbitných detí, v ktorej uvádza príspevok: „Ak chcete mať charakterné deti, jedzte s nimi večeru.“

Program sa začne svätou omšou o 18,30 v kostole svätého Cyrila a Metoda, po ktorej bude nasledovať prednáška o 19,15 hod. Po prednáške pozývame do priestorov kníhkupectva Aletea, kde bude prebiehať osobné stretnutie a diskusia s uvedeným hosťom.

Andrej Burianek je 26 rokov ženatý a má 6 detí. Je zakladateľom projektu celoživotného vzdelávania rodičov v oblasti vzťahov a výchovy: Akadémia rodiny a moderátor kurzov, ktoré Akadémia rodiny organizuje. Je tiež spoluzakladateľom projektu originálnych letných dovolenkových pobytov pre rodiny: „Rodinné leto“ Taktiež sa podieľal na založení projektu súkromnej materskej školy Pramienok v Bratislave. Pracuje v IT sektore.

Program:

18,30 svätá omša

19,15 prednáška "Temperament-charakter-osobnosť dieťaťa"

20,15 osobné stretnutie a diskusia so spoluautorom knihy Klub nerozbitných detí

Na prednášku ste všetci srdečne pozvaní.

 

Visa Elektron Mastercard Maestro
Verified Secure
Telefon
+421903533584
Kontakt
Facebook