aj v článkoch
Košík  0 ks / 0.00 €
Lukáš a Soňa Valachovci - Ako si vybudovať zdravý a čistý vzťah?
Späť
Novinky
Novinky
OTVÁRACIE HODINY - Veľká noc
Vážení zákazníci počas Veľkého týždňa bude kníhkupectvo otvorené nasledovne: Pondelok - streda 15.04. - 17.04. 2019 OTVORENÉ Zelený štvrtok 18.04.2019 ZATVORENÉ Veľký piatok 19.04.2019 ZATVORENÉ Sobota - Nedeľa 20.04.-21.04.2019 ZATVOREN...Viac tu.
Andrej Burianek - seminár "Od chlapca k gentlemanovi"
  Kresťanské kníhkupectvo Aletea pozýva otcov, manželov, vychovávateľov a rodičov na seminár „Od chlapca k gentlemanovi“, ktorý sa uskutoční dňa 23. februára 2019 v priestoroch kníhkupectva Aletea (v coworkingu – Ludvíka Svobodu 7, v Poprade) ...Viac tu.
Andrej Burianek - Temperament-charakter-osobnosť dieťaťa
Kníhkupectvo Aletea v spolupráci s rímskokatolíckou farnosťou Poprad – Juh organizuje ďalšiu prednášku na tému „Temperament-charakter-osobnosť dieťaťa“, ktorá sa uskutoční dňa 22. februára 2019 v kostole svätého Cyrila a Metoda v Poprade. P...Viac tu.

 

Kníhkupectvo Aletea v spolupráci s rímskokatolíckou farnosťou Poprad – Juh organizuje dňa 22.11.2018 prednášku na tému Ako si vybudovať zdravý a čistý vzťah? s manželmi Lukášom a Soňou Valachovcami. Téma je vhodná pre všetkých mladých vo veku 13 až 26 rokov. Hostia sa podelia s osobným svedectvom a tiež prezradia viac o knižnej novinke „Stenu dáme preč“, ktorá vyšla v novembri tohto roku.

Program sa začne svätou omšou o 18,30 v kostole sv. Cyrila a Metoda, po ktorej bude nasledovať prednáška o 19,15. V priestoroch kníhkupectva Aletea bude následne prebiehať autogramiáda a čas na osobné stretnutie s hosťami.

Lukáš Valach študoval na Fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov na Univezite Mateja Bela v Banskej Bystrici. Taktiež vyštudoval politológiu na Katolíckej univerzite v Ružomberku. Momentálne pôsobí ako asistent poslanca NR SR a aktívne sa angažuje ako spolukoordinátor v projekte Kresťan v politike. Spolu s manželkou Soňou patria do spoločenstva SP na Sliači, kde sa spolu formujú a budujú vzťah s Bohom.

Na prednášku sú pozvaní všetci mladí z farností, spoločenstiev ako aj mladí, ktorí sa pripravujú na sv. birmovania.

 

 

 

 

Program:

18,30 - sv. omša (kostol sv. Cyrila a Metoda)

19,15 - prednáška Ako si vybudovať zdravý a čistý vzťah?

            odprezentovanie knihy Stenu dáme preč (kostol sv. Cyrila a Metoda)

20,15 - autogramiáda a osobné stretnuie s hosťami v priestoroch kníhkupectva Aletea

 

Visa Elektron Mastercard Maestro
Verified Secure
Telefon
+421903533584
Kontakt
Facebook