aj v článkoch
Košík  0 ks / 0.00 €
Diskusia s o. Braňom Kožuchom: Vzďaľujú sa mladí Cirkvi?
Späť
Novinky
Novinky
Kníhkupectvo Aletea zatvorené
Kníhkupectvo Aletea zatvorené od 19. augusta do 30. augusta. Znovu otvoríme v pondelok 2. augusta. Ďakujeme za pochopenie. 
Sr. Dagmar Kráľová, FMA - Mária, naša ozajstná sestra
Kníhkupectvo Aletea v spolupráci s rímskokatolíckou farnosťou Poprad-Juh organizuje 13. júna 2019 o 19:15 h po večernej svätej omši v kostole sv. Cyrila a Metoda prednášku na tému Mária, naša ozajstná sestra. Prednášajúcim je rehoľná sestra Dagmar...Viac tu.
OTVÁRACIE HODINY - Veľká noc
Vážení zákazníci počas Veľkého týždňa bude kníhkupectvo otvorené nasledovne: Pondelok - streda 15.04. - 17.04. 2019 OTVORENÉ Zelený štvrtok 18.04.2019 ZATVORENÉ Veľký piatok 19.04.2019 ZATVORENÉ Sobota - Nedeľa 20.04.-21.04.2019 ZATVOREN...Viac tu.

Farnosť Poprad a Kníhkupectvo Aletea pozývajú na diskusiu s názvom "Vzďaľujú sa mladí Cirkvi?" Diskusia sa uskutoční v piatok 25. novembra, po skončení sv. omšej omše pod kostolom sv. Cyrila a Metoda na sídlisku Juh. Diskutovať budú popradský rodák o. Branislav Kožuch a mladí z oravského centra mládeže. Už teraz si môžete hostí pripraviť otázky.

Diskusia nadväzuje na Týždeň Cirkvi pre mládež, ktorý sa práve končí. V rámci tohto týždňa sme mali možnosť zažiť Godzone turné, ktoré sa pri tejto prížitosti koná už mnoho rokov a priťahuje veľký počet mladých ľudí. Na druhej strane sa však naše kostoly pomaly vyprázdňujú. Zdá sa, že je to istý rozpor v duši mladého človeka, ktorý hľadá Boha, ale Cirkev mu nie vždy sedí.

Budeme sa snažiť hladať odpovede s o. Branislavom Kožuchom. O. Kožuch pozná trápenia i radosti mladých ľudí a zároveň im dokáže pomáhať nachádzať cestu k dobrému životu. 

Visa Elektron Mastercard Maestro
Verified Secure
Telefon
+421903533584
Kontakt
Facebook