aj v článkoch
Košík  0 ks / 0.00 €
Imrich Degro - prednáška Okultizmus - áno alebo nie?
Späť
Novinky
Novinky
Lukáš a Soňa Valachovci - Ako si vybudovať zdravý a čistý vzťah?
  Kníhkupectvo Aletea v spolupráci s rímskokatolíckou farnosťou Poprad – Juh organizuje dňa 22.11.2018 prednášku na tému Ako si vybudovať zdravý a čistý vzťah? s manželmi Lukášom a Soňou Valachovcami. Téma je vhodná pre všetkých mladých v...Viac tu.
Imrich Degro - prednáška Okultizmus - áno alebo nie?
Kníhkupectvo Aletea v spolupráci s rímskokatolíckou farnosťou Poprad – Juh organizuje dňa 25.10.2018 prednášku na tému: „Okultizmus – áno alebo nie?“ Prednášajúcim je exorcista z Košickej arcidiecézy Imrich Degro, ktorý bude hovoriť o tom, aký má ...Viac tu.
Jozef Marhefka - prednáška Žalmy - škola modlitby
Do novozriadenej farnosti Poprad - Juh zavíta dňa 27. septembra 2018 bývalý kaplán farnosti Poprad Jozef Marhefka a autor knihy Blažený človek, ktorej obsahom sú rozjímania nad žalmami 1 - 41. O 18,30 h bude v Kostole sv. Cyrila a Metoda sláv...Viac tu.

Kníhkupectvo Aletea v spolupráci s rímskokatolíckou farnosťou Poprad – Juh organizuje dňa 25.10.2018 prednášku na tému: „Okultizmus – áno alebo nie?“ Prednášajúcim je exorcista z Košickej arcidiecézy Imrich Degro, ktorý bude hovoriť o tom, aký má dopad okultizmus na život kresťana a aké rôzne praktiky môžno považovať za okultné.

Program sa začne svätou omšou o 18,30 h. v kostole sv. Cyrila a Metoda, po ktorej bude nasledovať prednáška o 19,15 h.

Počas prednášky bude možné si napísať na papierik otázky a po ukončení témy bude priestor na zodpovedanie týchto otázok. Na záver programu bude prebiehať autogramiáda v priestoroch kníhkupectva Aletea.

Imrich Degro je katolíckym kňazom pôsobiacim v Košickej arcidiecéze. Od roku 1997 prednášal na Teologickom inštitúte v Košiciach. V súčasnosti prednáša na Teologickej fakulte Katolíckej univerzity v Ružomberku dejiny filozofie, filozofickú antropológiu, filozofiu Boha a personalizmus.

V roku 2002 ho košický arcibiskup poveril službou exorcizmu pre individuálne príprady a v roku 2010 mu bola pôsobnosť rozšírená na celú Košickú arcidiecézu.

Imrich Degro zároveň pôsobí jako duchovný asistent v Spoločenstve svätého Michala archanjela v Košiciach.

Program: 18,30 sv. omša, 19,15 prednáška + priestor na otázky 20,00 autogramiáda v kníhkupectve Aletea


Všetci ste srdečne pozvaní.

Visa Elektron Mastercard Maestro
Verified Secure
Telefon
+421903533584
Kontakt
Facebook